Poznaj naszą historię

fot. Lukasz Giza

Przełomowym momentem w rozwoju DAF-u była nasza nowa siedziba (gdzie jesteśmy do dziś) przy ul. Prusickiej. W Trzebnicy byliśmy liderami. Standard sklepu wtedy się radyklanie zmienił. To miejsce, gdzie z przyjemnością zapraszamy Klientów. Duża powierzchnia, oświetlenie w dachu zapewniające naturalne światło wewnątrz, wyraźnie wyznaczone, dobrze zorganizowane działy, automatyczne drzwi , duży parking.

Nieustannie rozwijamy ekspozycję. Właśnie skończyliśmy przebudowę działu sprzedaży.  Nowe, wygodne krzesła dla klientów. Kącik kawowy z najlepszą w okolicy kawą (o jej jakość dba sam szef), wygodna kanapa, monitor LCD. Tu wykonawcy mogą się swobodnie spotykać także ze swoimi klientami.

Zmieniliśmy także ekspozycję drzwi i płytek. Aż sześć osób montowało 75 drzwi, które prezentują ofertę kilku fabryk.

Rewolucja nie ominęła działu płytek.  Cieszymy się, że fabryka płytek Paradyż doceniła naszą pracę i zbudowała  w naszym salonie tzw. białą strefę, to segmentowa ekspozycja zaprojektowana i dostosowana do naszego obiektu. Utrzymana w białej kolorystyce z LED-owym oświetleniem pokazuje całą ofertę jednej z największych fabryk płytek w Polsce.